O NÁS

 

Kde se vzal nápad vyrábět sluneční brýle?

 

Hodiny vymýšlení strategie a nápadů? Ani náhodou! Celé to vzniklo velmi spontánně a to ve chvíli, když jsme se my sami snažili koupit brýle pro děti a zjistili, že to není zrovna procházka růžovým sadem.

Jaké jsme měli požadavky? Chtěli jsme stylové brejličky s ochrannými prvky, ale výběr byl natolik omezený, že jsme se rozhodli, že se do tohoto podnikatelského záměru pustíme sami a budeme nabízet sortiment, který nám při hledání brýlí pro nejmenší a pro předškoláky chyběl.

Takto se začala v roce 2022 psát historie české značky LITTLE KYDOO.

 

Za kvalitu ručíme!

 

S naší značkou LITTLE KYDOO se snažíme nejen o to, aby Vaše dítka byla stylová, ale také, aby byla dostatečně chráněná před slunečními paprsky a hlavně, aby sama ráda brýle nosila.
 
Z těchto důvodu jsme si vybrali obchodního partnera, který je na trhu více jak 10 let a při výrobě používá zásadně materiál nejvyšší kvality. Ten odpovídá veškerým normám, jako například polykarbonát, který je neuvěřitelně pevný, lehký, pružný a vysoce odolný proti nárazu. Tyto vlastnosti z něho činí ideální materiál slunečních brýlí pro děti. Dalším materiálem, který se při výrobě používá je TPE (termoplastický elastomer). Tento speciální materiál je mnohem pružnější, odolnější a celkově vydrží více zátěže.
 
Všechny brýle jsou certifikované dle Evropských norem EN ISO 12312-1:2013/A1:2015.
 
 
Zatím máme v nabídce 4 typy brýlí, ale už teď usilovně přemýšlíme nad novými tvary a designy, abychom mohli potěšit nejen Vás, ale i Vašeho rošťáka nebo malou princeznu.